Policová skriňa Strong, 80x192x40 cm, dub/sivá

Hobis | Skrine Hobis Strong | Kód: ON580448
Dostupnosť
Nedostupné
419,64 €
349,70 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Policová skriňa Hobis Strong S 5 80 04 - dub/sivá

 

Popis produktu

Kombinovaná skriňa - dvere/nika. Kancelárske skrine STRONG majú robustnú konštrukciu a vyššiu nosnosť políc ako bežné kancelárske skrine.V ponuke sú skriňové moduly s výškou 185 cm, 111 cm alebo 74 cm a šírky 80 cm alebo 40 cm.Hĺbka všetkých modelov skriňového radu STRONG je 40 cm.
Chrbát, vyrobený z 8 mm hrubých dosák, je obojstranne pohľadový, takže skrine môžete použiť ako priestorový deliaci prvok. Hrúbka samotných políc je 25 mm, čo znamená nosnosť 80 kg na 1 policu.Korpusy, dvierka a police skríň sú olepené odolnou 2mm ABS hranou, ktorá garantuje dostatočnú ochranu proti poškodeniu.
Ku skriniam Strong si môžete vyberať plné alebo presklené dvere. Plné dvere sú vybavené 2mm ABS hranou,ktorá ich chráni pred mechanickým poškodením. Všetky dvere sú osadené kvalitným kovaním a pántmi Blum s tichým zatváraním a s doživotnou zárukou. Vďaka zapusteniu dverí medzi vrch a spodok korpusu sme získali účelné a vizuálne atraktívne riešenie. Skrine je možné postaviť na 5 cm vysoký sokel alebo na výškovo nastaviteľné nohy (rektifikácia), ktoré nie sú súčasťou balenia. Skrine dodávame demontované v niekoľkých samostatných a bezpečne zabalených škatuliach. Súčasťou každého balenia je tiež prehľadný návod pre jednoduchú a rýchlu montáž. Na skrine Strong sa vzťahuje záruka 5 rokov.

Značka Hobis
Množstvo v balení 1 KS
Farba dub/sivá
Rozmery
Šírka 80 cm
Výška 192 cm
Hĺbka 40 cm
Varianta rovná
Počet políc 4
Typ dverí 2x plné
Typ skrine policová
Uzamykanie
Záruka 60 mesiacov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.